Zajímavé odkazy

Zažíváte často pocity úzkosti a strachu? Pokud jsou tyto pocity na dlouhodobé, chronické bázi, mohou vám výrazně škodit. Jak se zbavit strachu řeší na svém blogu terapeutka Jana Čechráková z Prahy.

MitoLife, nutriční středisko v Praze, rovněž prodává přírodní potravinové doplňky Tisso nejvyšší kvality. MitoLife Vám pomůže v cestě za zdravím pomocí nutriční terapie podle speciálního protokolu z Německa.

Přemýšlíte o nemovitosti na Floridě? Máte z čeho vybírat. Obraťte se na Florida Club, realitní kancelář, která má realitní makléřku přímo v srdci Floridy.

Hana Lang má v Praze kliniku na nutriční poradenství. Kromě sestavování vhodného jídelníčku se soustředí také na testy potravinové intolerance a přírodní doplňky stravy. Svou bohatou praxi sdílí na blogu s články nejen o výživě, ale o celkovém zdravém životním stylu. Sportujte naplno a buďte zdraví.

Doprovodné programy na míru a pronájem atrakcí – naše agentura se zabývá pořádáním doprovodných programů, firemních a dětských dnů, vícedenních pobytů či charitativních akcí.

Pronajměte si od nás zábavné atrakce typu bungee trampolína. Specializujeme se na pořádání různých zábavných akcí, atrakcí pro jednotlivce i pro celé firmy formou teambuildingu.

V Grafstudiu jsou fakt dobří. Tato reklamní agentura působící v Ústeckém a Středočeském kraji se specializuje na reklamní celopolepy a polepy vozidel.

Kosmetika Most – ateliér Jany Hlaváčkové v Mostu nabízí kompletní služby v oblasti péče o své zdraví a krásu.

ZabavniServis.cz jsou specialisté na pronájem atrakcí pro děti. V nabídce nechybí skákací hrady, nafukovací skluzavky, bazén s kuličkami a další oblíbené dětské atrakce.

Obklady Chomutov s firmou Šujan na míru. Kousek od Prahy v Ústeckém kraji najdete profíky ve svém oboru pro rekonstrukce koupelen. A na jejich prodejně je spousta kvalitního vybavení do koupelen od sprchových koutů, umyvadla a vany až po obklady.

Ubytování na Vysočině v soukromí v Roubence Štěpánce ve vesničce Svratka si užijete.


Sledujte nás na sociálních sítích