Paddleboard ANOMY XURRIS CO. 10.6 – All Around / nafukovací

NEDOSTUPNÉ

Tyto umělecké nafukovací paddleboardy jsou nádherné na pohled, úžasné na pádlování a jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Navrhli je nejúžasnější evropští umělci a vyrobil je nejlepší výrobce paddleboardů na světě. Díky těmto paddleboardům budete vyčnívat z davu.

Objednávka či dotaz

K výrobě paddleboardů ANOMY se používají materiály nejvyšší kvality:

 • Tkanina se stehem 150 mm
 • 1 000 denier vnější spojení
 • Protiskluzová deska EVA
 • Dvojitá vnitřní vrstva 1000 + 500 denier (tj. tkanina 1000 denier na obou stranách, s vnitřní vrstvou 500 denier pro dlouhodobou kvalitu)

Chcete se odlišit od ostatních? Designové umělecké ANOMY nafukovací paddleboardy Vás překvapí. Všechno, co budete potřebovat, se vleze do jednoho batohu. Můžete tak trávit více času na vodě, sportovat nebo cvičit jógu v přírodě. Každá deska je dodávána s vysokoobjemovou pumpou, tlakovým budíkem a soupravou pro opravu. Vše si můžete vzít na své výlety s sebou. SUP je vhodný pro celou rodinu i pro delší dobrodružné cesty na jakékoliv vodní ploše a také pro surfování nebo sjíždění řek. ANOMY paddleboardy 10.6 jsou oblíbené mezi majiteli obytných aut, přívěsů a 4WD nebo majiteli lodí a jachet. Nejprodávanější modelová řada.

Technické specifikace:

 • Délka: 10‚6 „/ 320 cm
 • Šířka: 32 „/ 812 mm
 • Tloušťka: 4,75 „/ 120 mm
 • Objem: 240 l / 70 kg do 95 kg max.
 • Hmotnost: 11,7 kg
 • Pádlo: 3-dílné, lehká násada ze skleněných vláken s odolnou čepelí z nylonu
 • Ergonomický design rukojeti tvaru T
 • Nafukovací tlak na 15-18 PSI / 1.2 bar

Balení obsahuje:

 • Nafukovací paddleboard ve zvoleném designu
 • Batoh
 • Vzduchové tlakové čerpadlo in-out s budíkem
 • Ploutev, 3-dílé pádlo, nožní leasch (volitelný doplněk)
 • Lepící a opravná sada.

 

FRESCO ART TECHNOLOGY

Díky technologii „fresco art“ mají barvy na paddleboardech neuvěřitelnou trvanlivost. Unikátní designy jsou aplikovány na tenké vrstvy materiálu, které slouží jako skořápka pro rezistenci vnitřního jádra. Použitím této nové technologie jsme byli schopni vytvořit novou formu inspirativního umění.

TECHNOLOGIE DIGITÁLNÍHO TISKU A UV POTAHOVÁNÍ

Tyto paddleboardy jsou vytištěny pomocí digitálního tisku v extrémně vysoké kvalitě s rozlišením 1200 dpi. Umělecká díla na paddleboardech mají navíc UV ochranu a povrchovou úpravu proti poškrábání.

Produkty společnosti ANOMY dosahují nejvyšších mezinárodních standardů kvality a inovace.

Budoucnost patří rebelům. Těm, kteří ji formulují tím, že si ji představují. Těm, kteří mění pravidla tím, že si dělají vlastní. Těm, kteří všemu čelí po svém.


O umělcích, kteří paddleboardům vdechli život svým uměním

IBANE CEREZO


Kreslí tak dlouho, jak si pamatuje. Narodila se v Baskicku, nyní však žije v Barceloně, kde dokázala rozvinout svou kreativitu a proměnit svůj koníček ve své řemeslo. Flóra a fauna jsou vždy přítomny v její práci, jako součást paralelního vesmíru, kde má tendenci se ponořit do praxe ilustrací.

VENYASON


(Veniamin Sonin) je umělec z Ukrajiny. Narodil se v Moskvě v roce 1994, ukončil bakalářský titul ve výtvarném umění na NTUU KPI (Kyjev) a magisterský titul v oboru ilustrace na Bau (Barcelona).
Umělecký styl práce Venyi lze popsat jako Low Brow, spousta barev, čmáranice, ovlivněný old-school ruskými a americkými karikaturami.
Pracuje jako ilustrátor a grafik, většinou s oděvními značkami, ale mezitím experimentuje s instalacemi, sochařstvím a animací. Důležitou součástí Venyiny práce je pouliční umění, vyrobené vždy pomocí sprejů a značek.
V současné době sídlí v ateliéru v Barceloně, kde se věnuje plátnům, typografii a grafickému designu.

LARA COSTAFEDA


Pracuje jako nezávislá ilustrátorka ve svém krásném studiu v Barceloně. Vyvíjí kreativní projekty a ilustrace pro mnoho značek, agentur a publikací z celého světa. Její vesmír je zasněný a divoký – mluví o svobodě, přírodě a ženách.

Mezi její klienty patří:
Chanel, Hermès, Cartier, Marie Claire Magazine, Vogue, Glamour Magazine, Carolina Herrera, Shanghai Fashion Week, Heineken, Amnistia Internacional, Pepe Jeans, Red Magazine (UK), Ohlalá Magazine (Argentina), IFC Mall Shanhai, Lunwerg Editorial, Coodonné, Balliu, Editorial Gustavo Gili, Vino Afortunado, Motel One, Joid’art atd.

XURRIS & CO


XURRIS & MAR PORGIMON | Poté, co dokončila studium výtvarných umění a nebyla si jistá svojí budoucností jako umělkyně (v neposlední řadě kvůli tomu, že je hrozná v olejomalbě), zkusila štěstí v televizi jako mixérka. Po poněkud surrealistických letech a trochu otrávená z práce na počítači cítila, že se musí vrátit ke svým kořenům výtvarného umění a vytvářet věci rukama.

Ona a Carla tedy založily blog Xurris & CO, kde mohou mluvit a dělat ručně vyráběné kousky. A tak se v roce 2015 zrodilo „Xurris & CO Creative Studio“, uprostřed spousty vzrušení a nadějí do budoucnosti, včetně získání vlastních stážistů.


  Sdílejte tento produkt na facebooku

Objednávka nebo dotaz k produktu Paddleboard ANOMY XURRIS CO. 10.6 – All Around / nafukovacíSledujte nás na sociálních sítích


CLOSE
CLOSE