Mirage Pro Angler 17 – Tandem

NEDOSTUPNÉ

Nový Hobie Mirage Pro Angler 17T je rybářský člun, zajišťující pohodlí, stabilitu i prostor pro vše, co potřebujete – včetně druhé osoby. Je poháněn patentovaným pedálovým systémem Mirage Drive.

Poptávka či dotaz

Dostupné barvy:

Plně nastavitelné sedadlo Vantage XT lze seřídit do několika konfigurací: tandem vedle sebe, tandem proti sobě i nastavení pro jednu osobu. PA 17T je dokonalý pro to, naučit začátečníka chytat ryby, vyjet si s rodinným příslušníkem, nebo si zarybařit s nejlepším kamarádem. Úložný prostor pro pruty, jak na přídi, tak na zádi, pojme až 12 prutů. Nový H-Rail systém umožňuje stabilní montáž příslušenství.


Oba uživatelé mohou stát a pohodlně rybařit
. Každý kokpit má dostatečně velký palubní prostor obdélníkového tvaru pro uložení rybářského náčiní. Pro krabice s rybářským náčiním slouží navíc skladovací prostor pod palubou. Díky systému Lowrance Ready s předem nainstalovanými výstupy kabelu, procházejícího trupem, lze snadno přidat libovolný počet fishfinderů. Užívá se tzv. „Guide system“, kdy napájení elektrickou energií pro rybáře zajišťuje pasažér na zádi. Pro skladování úlovků nebo živé návnady lze přidat volitelný systém Livewell XL.

Trup si poradí i s vlnobitím na moři. Kýl umožňuje plynule držet stopu i při dlouhých plavbách. Díky třem řídícím pákám kormidla dokážete udržet polohu člunu, zatímco spolu s kamarádem budete zápasit s kapitálním úlovkem. Člun si našel mezi ostatními své pevné místo díky pohonu Mirage Drive s možností spustit ho na vodu v bezmotorových zónách nebo oblastech, kde nejsou startovací rampy pro čluny. Díky trvanlivému polyetylénovému trupu a odolným komponentům vyžaduje minimální údržbu.

Posádka 1-2
Délka 17″ / 5.18 m
Šířka 43.5″ / 1.1 m
Kapacita 900 liber / 408 kg
Hmotnost trupu 185 liber / 84 kg
Hmotnost celková
230 liber / 104 kg
Konstrukce trupu Rotomolded Polyethylene

Videa

Hobie Mirage Pro Angler 17T Trailer/Dolly

Vantage XT Walkthrough

Doplňky

MIRAGE SAIL KIT

Plachta 2,5 m2 jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

HOBIE BIMINI SLUNEČNÍK

Slunečník jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

Relaxujte celý den v chladném stínu našeho nového slunečníku Hobie Bimini. Tkanina UPF 50+ a propracované uchycení poskytují ochranu proti slunci a dešti bez ohledu na denní dobu. Přizpůsobte si nastavení a vyberte si z barevných možností k vytvoření jedinečného vzhledu. Hobie Bimini nabízí nebývalý komfort a úlevu od slunce tak, abyste si mohli vychutnat a prodloužit čas strávený na vodě.

NABÍDKA DVOU ODLIŠNÝCH BAREV

STRUKTURA TKANINY:

UPF 50+

Tkanina UPF 50+ poskytuje ochranu před slunečními paprsky po celý den a vy si tak můžete užít celý den na vodě ve stínu.

VODĚODOLNÝ

Voděodolný nátěr chrání před neočekávanou sprškou vody a udržuje vás v bezpečí a suchu.

ODOLNÝ

Hobie Bimini je navržen tak, aby účinně vydržel všechny aktivity při vašich vodních dobrodružstvích. Lehký nylon je odolný a silný.

KONSTRUKCE A VÝHODY SLUNEČNÍKU:

NAPNUTÍ SLUNEČNÍKU

Inovativní způsob uchycení spolu s posuvnými přezkami zajišťují jednoduché nastavení tak, abyste byli ve stínu po celý den.

RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE

Jednoduchá instalace využívá připraveného otvoru pro stěžeň v trupu kajaku a tak bez nutnosti vrtat nový otvor můžete okamžitě vyrazit na vodu.  Hliníkový stožár třídy Aircraft poskytuje pevný a stabilní základ. Podpůrný nosník dodává celé konstrukci extra tuhost. V případě potřeby jemným zatlačením nosník uvolníte a tak umožníte složení slunečníku. Na zádi kajaku slunečník snadno připevníte k základně s držákem příslušenství. Silný skladovací vak chrání Bimini slunečník, když se nepoužívá.

INSTALACE SLUNEČNÍKU BIMINI

Perfektní příslušenství pro dlouhé dny na vodě. Naučte se, jak rychle a snadno nastavit Hobie Bimini na kajaku. Není nutné vrtání. Kompatibilní se všemi kajaky Hobie vybavenými základnou s držákem příslušenství.


  Sdílejte tento produkt na facebooku

Unikátní pohon
Mirage Drive

Neefektní ruční pádla nahradila technologie vysoce účinného MirageDrive pohonu. Nyní se kajaking stal mnohem pohodlnější – při pádlování se zapojují největší svaly lidského těla, svaly nohou.

Minimální údržba, snadná demontáž při převozu či při uskladnění kajaku...

NOVINKA – Mirage Drive 180°

VIDEO: Mirage Drive 180°
PROMO

VIDEO: Jak nový pohon Mirage Drive 180° funguje?

VIDEO: Mirage Drive 180° v akci při rybaření

Poptávka produktu


+420 603 415 419

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Dodací adresa *

  Produkt či doplněk *

  Počet ks *

  Způsob platby *

  Poznámka

  Přečetl jsem si Obchodní podmínky a souhlasím s nimi. Zároveň souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu vyplněných políček tohoto formuláře.


  Sledujte nás na sociálních sítích