Kajak Hobie Mirage Passport 10.5 TOP

od 41 890 Kč s DPH * 44 890 Kč s DPH

Nový inovační model kajaku Hobie Passport MirageDrive se stává dostupný pro širokou veřejnost a je velmi vhodný i pro půjčovny v různých rezortech.

Objednávka či dotaz

Dostupné barvy:

Pohon: GT

 

Hobie je světově proslulý designem pedálových kajaků, které jsou zábavné a skvěle funkční. Věnujeme se tomu více než 20 let. Nově s MirageDrive GT Kick-up, nové patentované napínací ploutve poskytují snadné zdolání i překážek po vodou. Jste schopni dosáhnout s kajakem rychle velkých vzdáleností. Tento model se stává dostupný téměř pro každého.

Kajak Hobie Passport vás vezme kamkoliv, kam chcete jet s lehkostí a na vysoké úrovni pohodlí. Každá vlastnost kajaku je navržena s ohledem na vaši zábavu. Cestujte po jezerech, na řekách, plachtěte na otevřené vodě nebo chytejte ryby. Ujistili jsme se, že můžete dělat vše díky možnosti přidat na kajak plachtu nebo do připravených držáků rybářské pruty v trupu kajaku. Dvojité montážní lišty po stranách vám umožňují mít různé příslušenství na dosah, zatímco 8 ”poklop Twist-n-Seal udrží v suchu vaše věci v úložném prostoru. Snadno ovladatelný systém řízení a zjednodušená verze našeho kormidla s otočným a pevným kloubem umožňuje jednoduché ovládání kajaku pro každého včetně dětí.

Specifikace:

Posádka 1
Délka 3,2 m / 10,5 ‚
Šířka 86,36 cm / 34 „
Kapacita 147,42 kg / 325 lbs
Hmotnost trupu 29,48 kg / 65 lbs *
Hmotnost celková
34,02 kg / 75 lbs *
Konstrukce trupu Tvarovaný za tepla

* Všechny barevné možnosti, grafika a specifikace všech modelů se mohou změnit bez předchozího upozornění. Cena kajaku bez dopravy z NL/CZ ( aktuální cena, dle cen přepravce )

Pohon Mirage Drive GT Kick-Up

Díky novému patentovanému pohonu MirageDrive GT Kick-Up od firmy Hobie si vychutnáte jízdu na kajaku s volnýma rukama. MirageDrive ploutve vás pohání dopředu za využití síly vašich nohou při šlapání. Dvojitá ploutev vám umožní prozkoumat mělké vody a přistát na břehu jednoduše tak, že podržíte pedály v rozevřené poloze, takže ploutve pod lodí se sklopí do roviny proti trupu. Plachta 2.5 m2 je volitelná jako doplněk ke každému kajaku Hobie.

Mirage Passport má zapuštěný trupový prostor, který pomáhá chránit ploutve před zachycením nečistot nebo kamenů v mělčině nebo při dojezdu na pláž. Díky tomu má Passport snadný přístup k více místům pro větší zábavu.

V případě komerčního využití v půjčovnách nebo klubech apod. nás neváhejte kontaktovat o zajímavou nabídku na více kusů ve třech barevných provedení. Tento kajak může zkusit každý a děti ho milují.

Doplňky

MIRAGE SAIL KIT


Plachta 2,5 m2 jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

NABÍDKA DVOU ODLIŠNÝCH BAREV

HOBIE BIMINI SLUNEČNÍK


Slunečník jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

Relaxujte celý den v chladném stínu našeho nového slunečníku Hobie Bimini. Tkanina UPF 50+ a propracované uchycení poskytují ochranu proti slunci a dešti bez ohledu na denní dobu. Přizpůsobte si nastavení a vyberte si z barevných možností k vytvoření jedinečného vzhledu. Hobie Bimini nabízí nebývalý komfort a úlevu od slunce tak, abyste si mohli vychutnat a prodloužit čas strávený na vodě.

STRUKTURA TKANINY:

UPF 50+

Tkanina UPF 50+ poskytuje ochranu před slunečními paprsky po celý den a vy si tak můžete užít celý den na vodě ve stínu.

VODĚODOLNÝ

Voděodolný nátěr chrání před neočekávanou sprškou vody a udržuje vás v bezpečí a suchu.

ODOLNÝ

Hobie Bimini je navržen tak, aby účinně vydržel všechny aktivity při vašich vodních dobrodružstvích. Lehký nylon je odolný a silný.

KONSTRUKCE A VÝHODY SLUNEČNÍKU:

NAPNUTÍ SLUNEČNÍKU

Inovativní způsob uchycení spolu s posuvnými přezkami zajišťují jednoduché nastavení tak, abyste byli ve stínu po celý den.

RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE

Jednoduchá instalace využívá připraveného otvoru pro stěžeň v trupu kajaku a tak bez nutnosti vrtat nový otvor můžete okamžitě vyrazit na vodu.  Hliníkový stožár třídy Aircraft poskytuje pevný a stabilní základ. Podpůrný nosník dodává celé konstrukci extra tuhost. V případě potřeby jemným zatlačením nosník uvolníte a tak umožníte složení slunečníku. Na zádi kajaku slunečník snadno připevníte k základně s držákem příslušenství. Silný skladovací vak chrání Bimini slunečník, když se nepoužívá.

INSTALACE SLUNEČNÍKU BIMINI

Perfektní příslušenství pro dlouhé dny na vodě. Naučte se, jak rychle a snadno nastavit Hobie Bimini na kajaku. Není nutné vrtání. Kompatibilní se všemi kajaky Hobie vybavenými základnou s držákem příslušenství.

PŘEPRAVNÍ KOLEČKA  Sdílejte tento produkt na facebooku

Objednávka nebo dotaz k produktu Kajak Hobie Mirage Passport 10.5 TOP


VIDEO: Mirage Drive 180°
PROMO

VIDEO: Jak nový pohon Mirage Drive 180° funguje?

VIDEO: Hobie Mirage Outback
World's Best Selling Fishing Kayak


Sledujte nás na sociálních sítích