Mirage Outback

106 990 Kč s DPH

MIRAGE OUTBACK 2019 NEW – Dosáhli jsme nemožného – vylepšili jsme světovou 1 mezi rybářskými kajaky s pedálovým pohonem a udělali z něj skutečně legendární kajak.

Poptávka či dotaz

Dostupné barvy:

S prvním významným redesignem nejprodávanějšího modelu Hobie Mirage Outback za více než deset let, výrazně přispěl k rozvoji rybaření z kajaku. Tento plně vybavený rybářský kajak je postaven pro každou dobrodružnou rybářskou výpravu, ať už na otevřeném moři nebo na oblíbeném místě na sladké vodě. Mimořádně široká paluba nabízí vylepšenou platformu odtoku vody a pohodlné místo k sezení umožňující lepší rozhled z kajaku, zatímco revoluční štít Guardian Transducer Shield vám poskytuje vícerozměrné skenování echolotu pod kajakem. Nové sedadlo Vantage CTW poskytuje mimořádnou šířku, bezkonkurenční prostor a pohodlí. Čtyři integrované držáky prutů, vícenásobné montáže Hobie H-Rail System úchytů a mnoho úložných prostorů s vysokou kapacitou zajišťují, že všechno vaše vybavení je na dosah ruky. Díky pohonu MirageDrive 180 se zpětným chodem + Turbo Fins – je nyní standardem pro všechny Outbacky – je tato univerzální skvěle vybavený rybářský kajak z vysokou úrovní, rychlostí je tichý a mimořádně obratný. S naším novým integrovaným systémem kormidlování Kick-Up Rudder s duálním ovládáním řízení nebylo nikdy snazší pro cestování. Zatímco klasický Outback byl legendou, úplně nový Outback je opravdu legendární.

Technické parametry:

Posádka 1
Délka 3.89 M / 12′ 9″
Šířka 34′ / 0.86 m
Kapacita 192.78 KG / 425 LBS
Hmotnost trupu 38.56 KG / 85 LBS
Hmotnost celková
46.72 KG / 103 LBS
Konstrukce trupu Rotomolded Polyethylene

HOBIE GUARDIAN – RETRACTABLE TRANSDUCER SHIELD

Výsuvný štít chrání snímač před nárazem a zasune se v případě potřeby i pro transport. Vestavěný držák snímače echolotu umožňuje boční vícerozměrné skenování pro optimální výkon echolotu. NOVINKA pro rok 2019.

SPACIOUS DECK & VERTICAL HATCH

Vše, co potřebujete na dosah ruky. Dual H-Rail Deluxes s H-Rail se mohou pochlubit špičkovou montáží příslušenství, přizpůsobením potřebám při rybaření. Podložky EVA poskytují polstrovanou plochu pro stání a tlumení zvuku. Svislý obdélníkový poklop se snadno otevírá pro více úložného prostoru a obsahuje otvírák na lahve nápojů.

KICK-UP RUDDER

Kick-Up kormidlo se zamkne na místě, když ho potřebujete, a zasune se při nárazu. Díky velké rukojeti v zadní části kajaku je přeprava velmi snadná a poskytuje perfektní místo na držák pro váš GoPro. V zádi je také příprava pro Power-Pole s předvrtanými vložkami.

Mirage Outback CAMO 
111 890 Kč s DPH

Tento kajak nabízíme i ve speciální verzi Camo s nadstandardní výbavou. Tento model je rozšířený o MirageDrive ST Turbo a velký list kormidla.

 

Doplňky

MIRAGE SAIL KIT

Plachta 2,5 m2 jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

HOBIE BIMINI SLUNEČNÍK

Slunečník jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

Relaxujte celý den v chladném stínu našeho nového slunečníku Hobie Bimini. Tkanina UPF 50+ a propracované uchycení poskytují ochranu proti slunci a dešti bez ohledu na denní dobu. Přizpůsobte si nastavení a vyberte si z barevných možností k vytvoření jedinečného vzhledu. Hobie Bimini nabízí nebývalý komfort a úlevu od slunce tak, abyste si mohli vychutnat a prodloužit čas strávený na vodě.

NABÍDKA DVOU ODLIŠNÝCH BAREV

STRUKTURA TKANINY:

UPF 50+

Tkanina UPF 50+ poskytuje ochranu před slunečními paprsky po celý den a vy si tak můžete užít celý den na vodě ve stínu.

VODĚODOLNÝ

Voděodolný nátěr chrání před neočekávanou sprškou vody a udržuje vás v bezpečí a suchu.

ODOLNÝ

Hobie Bimini je navržen tak, aby účinně vydržel všechny aktivity při vašich vodních dobrodružstvích. Lehký nylon je odolný a silný.

KONSTRUKCE A VÝHODY SLUNEČNÍKU:

NAPNUTÍ SLUNEČNÍKU

Inovativní způsob uchycení spolu s posuvnými přezkami zajišťují jednoduché nastavení tak, abyste byli ve stínu po celý den.

RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE

Jednoduchá instalace využívá připraveného otvoru pro stěžeň v trupu kajaku a tak bez nutnosti vrtat nový otvor můžete okamžitě vyrazit na vodu.  Hliníkový stožár třídy Aircraft poskytuje pevný a stabilní základ. Podpůrný nosník dodává celé konstrukci extra tuhost. V případě potřeby jemným zatlačením nosník uvolníte a tak umožníte složení slunečníku. Na zádi kajaku slunečník snadno připevníte k základně s držákem příslušenství. Silný skladovací vak chrání Bimini slunečník, když se nepoužívá.

INSTALACE SLUNEČNÍKU BIMINI

Perfektní příslušenství pro dlouhé dny na vodě. Naučte se, jak rychle a snadno nastavit Hobie Bimini na kajaku. Není nutné vrtání. Kompatibilní se všemi kajaky Hobie vybavenými základnou s držákem příslušenství.


  Sdílejte tento produkt na facebooku

Unikátní pohon
Mirage Drive

Neefektní ruční pádla nahradila technologie vysoce účinného MirageDrive pohonu. Nyní se kajaking stal mnohem pohodlnější – při pádlování se zapojují největší svaly lidského těla, svaly nohou.

Minimální údržba, snadná demontáž při převozu či při uskladnění kajaku...

NOVINKA – Mirage Drive 180°

VIDEO: Mirage Drive 180°
PROMO

VIDEO: Jak nový pohon Mirage Drive 180° funguje?

VIDEO: Mirage Drive 180° v akci při rybaření

Poptávka produktu


+420 603 415 419

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Dodací adresa *

  Produkt či doplněk *

  Počet ks *

  Způsob platby *

  Poznámka

  Přečetl jsem si Obchodní podmínky a souhlasím s nimi. Zároveň souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu vyplněných políček tohoto formuláře.


  Sledujte nás na sociálních sítích