Kajak Hobie Mirage GT Passport 12.0

56 990 Kč s DPH *

S Mirage Passport 12.0 se s revolučním pohonem bez použití pedálu se snadno dostanete tam, kam chcete. Letos jsme upgradovali hnací systém na legendární MirageDrive GT Kick-up, nové patentované napínací ploutve poskytují snadné zdolání i překážek po vodou.

Objednávka či dotaz

Dostupné barvy:

Pohon: GT

Pokud nebudete odpočívat na prodyšném síťovaném sedadle Passport, širší plocha kokpitu s polstrováním podlahy EVA poskytuje stabilní platformu pro postavení při rybaření a protažení nohou nebo vrhání návnady. Existuje spousta prostoru pro uložení vybavení na přídi nebo na zádi nákladního prostoru a více pod palubou přístup přes středový 8” poklop Twist-n-Seal. Rybáři si zamilují naši nenápadnou novou barvu Bay Sand a budou rádi, že Fishing Kajak Passport 12.0 má dutinu snímače a odkalovač pro snadnou instalaci vašeho oblíbeného echolotu. To vše na horní straně držáku Power-Pole® Micro pro upevnění vaší oblíbené elektrické kotvy pro mělkou vodu. Mezi další funkce patří systém řízení se skládacím kormidlem, dva držáky rybářských prutů, úložné prostory pro příslušenství a úložný prostor pod sedadlem na boxy pro návnady. Každý z kajaků MirageDrive je vybaven přípravou pro umístění 2.5m plachty pro volné chvíle a zábavu.

Specifikace:

Délka 3,6 m
Šířka 0,86 m
Hmotnost trupu 33.1 kg
Hmotnost kompletu 37.5 kg
Kapacita 181.5 kg
Kapacita sedadla
124.5 kg
Sedadlo 1
Konstrukce trupu tepelně tvarovaný Polyethylen
Pohon MirageDrive GT Kick-up, nové patentované napínací ploutve poskytují snadné zdolání i překážek po vodou

* Všechny barevné možnosti, grafika a specifikace všech modelů se mohou změnit bez předchozího upozornění. Cena kajaku bez dopravy z NL/CZ ( aktuální cena, dle cen přepravce )

 

Pohon Mirage Drive GT Kick-Up

Díky novému patentovanému pohonu a MirageDrive GT Kick-Up od firmy Hobie si vychutnáte rybaření z kajaku jízdu na s volnýma rukama. MirageDrive ploutve vás pohání dopředu za využití síly vašich nohou při šlapání. Dvojitá ploutev vám umožní prozkoumat mělké vody a přistát na břehu jednoduše tak, že podržíte pedály v rozevřené poloze, takže ploutve pod lodí se sklopí do roviny proti trupu. Plachta 2.5 m2 je volitelná jako doplněk ke každému kajaku Hobie.

Mirage Passport má zapuštěný trupový prostor, který pomáhá chránit ploutve před zachycením nečistot nebo kamenů v mělčině nebo při dojezdu na pláž. Díky tomu má Passport snadný přístup k více místům pro rybaření z kajaku a také spousty zábavy.

V případě komerčního využití v půjčovnách nebo klubech apod. nás neváhejte kontaktovat o zajímavou nabídku na více kusů ve třech barevných provedení. Tento kajak může zkusit každý a děti ho milují.

Doplňky

MIRAGE SAIL KIT


Plachta 2,5 m2 jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

NABÍDKA DVOU ODLIŠNÝCH BAREV

HOBIE BIMINI SLUNEČNÍK


Slunečník jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

Relaxujte celý den v chladném stínu našeho nového slunečníku Hobie Bimini. Tkanina UPF 50+ a propracované uchycení poskytují ochranu proti slunci a dešti bez ohledu na denní dobu. Přizpůsobte si nastavení a vyberte si z barevných možností k vytvoření jedinečného vzhledu. Hobie Bimini nabízí nebývalý komfort a úlevu od slunce tak, abyste si mohli vychutnat a prodloužit čas strávený na vodě.

STRUKTURA TKANINY:

UPF 50+

Tkanina UPF 50+ poskytuje ochranu před slunečními paprsky po celý den a vy si tak můžete užít celý den na vodě ve stínu.

VODĚODOLNÝ

Voděodolný nátěr chrání před neočekávanou sprškou vody a udržuje vás v bezpečí a suchu.

ODOLNÝ

Hobie Bimini je navržen tak, aby účinně vydržel všechny aktivity při vašich vodních dobrodružstvích. Lehký nylon je odolný a silný.

KONSTRUKCE A VÝHODY SLUNEČNÍKU:

NAPNUTÍ SLUNEČNÍKU

Inovativní způsob uchycení spolu s posuvnými přezkami zajišťují jednoduché nastavení tak, abyste byli ve stínu po celý den.

RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE

Jednoduchá instalace využívá připraveného otvoru pro stěžeň v trupu kajaku a tak bez nutnosti vrtat nový otvor můžete okamžitě vyrazit na vodu.  Hliníkový stožár třídy Aircraft poskytuje pevný a stabilní základ. Podpůrný nosník dodává celé konstrukci extra tuhost. V případě potřeby jemným zatlačením nosník uvolníte a tak umožníte složení slunečníku. Na zádi kajaku slunečník snadno připevníte k základně s držákem příslušenství. Silný skladovací vak chrání Bimini slunečník, když se nepoužívá.

INSTALACE SLUNEČNÍKU BIMINI

Perfektní příslušenství pro dlouhé dny na vodě. Naučte se, jak rychle a snadno nastavit Hobie Bimini na kajaku. Není nutné vrtání. Kompatibilní se všemi kajaky Hobie vybavenými základnou s držákem příslušenství.

PŘEPRAVNÍ KOLEČKA  Sdílejte tento produkt na facebooku

Objednávka nebo dotaz k produktu Kajak Hobie Mirage GT Passport 12.0


VIDEO: Mirage Drive 180°
PROMO

VIDEO: Jak nový pohon Mirage Drive 180° funguje?

VIDEO: Hobie Mirage Outback
World's Best Selling Fishing Kayak


Sledujte nás na sociálních sítích