Mirage Compass Duo

102 890 Kč s DPH

Elegantně jednoduchý, ale vysoce přizpůsobitelný tandemový kajak pro vodní dobrodružství s rodinou na dlouhé cesty nebo výlety s přáteli a domácími mazlíčky.

Poptávka či dotaz

Dostupné barvy:

Kajak Compass DUO s duálním pohonem MirageDrives s Glide technologií a s elegantní konstrukcí trupu umožňuje vyšší rychlost a stabilitu a zároveň výrazně snižuje odpor vody. Kokpit je vybaven pohodlným, ergonomickým sedadlem, 4 x integrovanými H-Tracks kolejnice pro montáž příslušenství a mnoha nad a v kajaku odkládacími prostory pro dvě osoby. Ideální ponor kajaku a systém Kick-Up kormidla zajišťují působivě obratný a rychlý tandemový kajak, který je vysoce citlivý, snadno ovladatelný a velmi odolný. Prostorný kajak Compass Duo se snadno ovládá a je připravený na Vaše dobrodružné cesty nebo rybářské výlety ve dvou. To z něj činí ideální volbu pro výlety s dospělými, dětmi a chlupatými miláčky. Volitelná doplněk plachta 2m2 pro extra zábavu.

Integrované rukojeti

Tyto rukojeti jsou umístěny uprostřed lodi a jsou ergonomické a pohodlně umístěny tak, aby se kajak dobře přenášel. Další pohodlné úchyty v předu a vzadu pomáhají s dopravou až do vody.

KICK-UP Kormidlo s aretací

Kick-Up kormidlo se uzamkne na místo, když ho potřebujete, a zasune se v případě nárazu. Tvarovaný kýl vás udrží ve směru, ať už při šlapání s MirageDrive nebo pádlováním.

Promyšlený prostor v kajaku

Prostor pro všechny aktivity. Čtyři úchyty H-Track umožňují kompletní přizpůsobení příslušenství, ať už se jedná o rybaření, nebo hledáte ideální místo pro montáž vašeho GoPro. Dva poklopy 8 ”Twist a Stow poskytují úložný prostor v trupu a čtyři držáky rybářských prutů otočí tento kajak na skutečný rybářský speciál. Nově můžete také volitelnou sadu Sail Kit do nového držáku Sail pro zvýšení výkonu a zábavy v plachtění.

Technické parametry:

Posádka 1-2
Délka 4.11 M / 13.5′
Šířka 0.89 M / 35″
Kapacita 215.46 KG / 475 LBS
Hmotnost trupu 41.73 KG / 92 LBS
Hmotnost celková
57.61 KG / 127 LBS
Konstrukce trupu Rotomolded Polyethylene

Doplňky

MIRAGE SAIL KIT

Plachta 2,5 m2 jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

HOBIE BIMINI SLUNEČNÍK

Slunečník jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

Relaxujte celý den v chladném stínu našeho nového slunečníku Hobie Bimini. Tkanina UPF 50+ a propracované uchycení poskytují ochranu proti slunci a dešti bez ohledu na denní dobu. Přizpůsobte si nastavení a vyberte si z barevných možností k vytvoření jedinečného vzhledu. Hobie Bimini nabízí nebývalý komfort a úlevu od slunce tak, abyste si mohli vychutnat a prodloužit čas strávený na vodě.

NABÍDKA DVOU ODLIŠNÝCH BAREV

STRUKTURA TKANINY:

UPF 50+

Tkanina UPF 50+ poskytuje ochranu před slunečními paprsky po celý den a vy si tak můžete užít celý den na vodě ve stínu.

VODĚODOLNÝ

Voděodolný nátěr chrání před neočekávanou sprškou vody a udržuje vás v bezpečí a suchu.

ODOLNÝ

Hobie Bimini je navržen tak, aby účinně vydržel všechny aktivity při vašich vodních dobrodružstvích. Lehký nylon je odolný a silný.

KONSTRUKCE A VÝHODY SLUNEČNÍKU:

NAPNUTÍ SLUNEČNÍKU

Inovativní způsob uchycení spolu s posuvnými přezkami zajišťují jednoduché nastavení tak, abyste byli ve stínu po celý den.

RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE

Jednoduchá instalace využívá připraveného otvoru pro stěžeň v trupu kajaku a tak bez nutnosti vrtat nový otvor můžete okamžitě vyrazit na vodu.  Hliníkový stožár třídy Aircraft poskytuje pevný a stabilní základ. Podpůrný nosník dodává celé konstrukci extra tuhost. V případě potřeby jemným zatlačením nosník uvolníte a tak umožníte složení slunečníku. Na zádi kajaku slunečník snadno připevníte k základně s držákem příslušenství. Silný skladovací vak chrání Bimini slunečník, když se nepoužívá.

INSTALACE SLUNEČNÍKU BIMINI

Perfektní příslušenství pro dlouhé dny na vodě. Naučte se, jak rychle a snadno nastavit Hobie Bimini na kajaku. Není nutné vrtání. Kompatibilní se všemi kajaky Hobie vybavenými základnou s držákem příslušenství.


  Sdílejte tento produkt na facebooku

Unikátní pohon
Mirage Drive

Neefektní ruční pádla nahradila technologie vysoce účinného MirageDrive pohonu. Nyní se kajaking stal mnohem pohodlnější – při pádlování se zapojují největší svaly lidského těla, svaly nohou.

Minimální údržba, snadná demontáž při převozu či při uskladnění kajaku...

NOVINKA – Mirage Drive 180°

VIDEO: Mirage Drive 180°
PROMO

VIDEO: Jak nový pohon Mirage Drive 180° funguje?

VIDEO: Mirage Drive 180° v akci při rybaření

Poptávka produktu


+420 603 415 419

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Dodací adresa *

Produkt či doplněk *

Počet ks *

Způsob platby *

Poznámka

Přečetl jsem si Obchodní podmínky a souhlasím s nimi. Zároveň souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu vyplněných políček tohoto formuláře.


Sledujte nás na sociálních sítích


CLOSE
CLOSE