Rybářský kajak Hobie Mirage 360° Pro Angler 12 TOP fishing

175 890 Kč s DPH *

Skutečně nejlepší rybářský kajak na světě. TOP Model Pro Angler 12 s MirageDrive 360 a Kick-Up Fins dodává sílu v každém směru a zajišťuje bezprecedentní manévrovatelnost a kontrolu. Zůstat na vodě celý den při rybaření z kajaku nebylo nikdy snazší.

Objednávka či dotaz

 

Dostupné barvy:

 

Pohon: Mirage 360°

Všechno, co elitní rybáři hledají na rybářském kajaku – úplná kontrola, síla, stabilita, výkon, nenápadnost, pohodlí a bohatý výběr funkcí. Je to široká, skálopevně stojící platforma vyzdobená trakčními podložkami EVA snižujícími hluk. Prozkoumejte jízdou všechny místa kamkoli chcete, se zcela novými pohonem MirageDrive 360° Kick-Up, které se při nárazu automaticky zasunou. Extrémně pohodlné, nastavitelné sedadlo Vantage ST, dvojité řízení, zatahovací štít snímače Guardian a extra široký prostor paluby umožňuje dlouhé dny na vodě při rybaření. Připevněte držáky prutů a elektroniku na tyče Hobie H-Rail. TOP 100% rybářský kajak pro sportovní rybolov.       

Celou řadu doplňků a vybavení kajaků nejdete v kategorii DOPLŇKY.

Specifikace:

Délka 3,66 m
Šířka 0,91 m
Výška 0,51 m
Hmotnost trupu 49.7 kg
Hmotnost kompletu 60.1 kg
Kapacita
227 kg
Kapacita sedadla 159 kg
Sedadlo 1
Konstrukce trupu Rotomolded Polyethylene
Pohon MirageDrive 360° Kick-up, nové patentované napínací ploutve poskytují snadné zdolání i překážek po vodou

* Všechny barevné možnosti, grafika a specifikace všech modelů se mohou změnit bez předchozího upozornění. Cena kajaku bez dopravy z NL/CZ ( aktuální cena, dle cen přepravce)

Pohon Mirage Drive 360° Kick-Up

Díky novému patentovanému pohonu MirageDrive 360° Kick-Up od firmy Hobie si vychutnáte jízdu na kajaku s volnýma rukama. MirageDrive ploutve vás pohání dopředu za využití síly vašich nohou při šlapání. Dvojitá ploutev vám umožní prozkoumat mělké vody a přistát na břehu jednoduše tak, že podržíte pedály v rozevřené poloze, takže ploutve pod lodí se sklopí do roviny proti trupu. Plachta 2.5 m2 je volitelná jako doplněk ke každému kajaku Hobie.

Kajak má zapuštěný trupový prostor, který pomáhá chránit ploutve před zachycením nečistot nebo kamenů v mělčině nebo při dojezdu na pláž. Díky tomu má snadný přístup k více místům pro větší zábavu.

Doplňky

MIRAGE SAIL KIT


Plachta 2,5 m2 jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

NABÍDKA DVOU ODLIŠNÝCH BAREV

HOBIE BIMINI SLUNEČNÍK


Slunečník jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

Relaxujte celý den v chladném stínu našeho nového slunečníku Hobie Bimini. Tkanina UPF 50+ a propracované uchycení poskytují ochranu proti slunci a dešti bez ohledu na denní dobu. Přizpůsobte si nastavení a vyberte si z barevných možností k vytvoření jedinečného vzhledu. Hobie Bimini nabízí nebývalý komfort a úlevu od slunce tak, abyste si mohli vychutnat a prodloužit čas strávený na vodě.

STRUKTURA TKANINY:

UPF 50+

Tkanina UPF 50+ poskytuje ochranu před slunečními paprsky po celý den a vy si tak můžete užít celý den na vodě ve stínu.

VODĚODOLNÝ

Voděodolný nátěr chrání před neočekávanou sprškou vody a udržuje vás v bezpečí a suchu.

ODOLNÝ

Hobie Bimini je navržen tak, aby účinně vydržel všechny aktivity při vašich vodních dobrodružstvích. Lehký nylon je odolný a silný.

KONSTRUKCE A VÝHODY SLUNEČNÍKU:

NAPNUTÍ SLUNEČNÍKU

Inovativní způsob uchycení spolu s posuvnými přezkami zajišťují jednoduché nastavení tak, abyste byli ve stínu po celý den.

RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE

Jednoduchá instalace využívá připraveného otvoru pro stěžeň v trupu kajaku a tak bez nutnosti vrtat nový otvor můžete okamžitě vyrazit na vodu.  Hliníkový stožár třídy Aircraft poskytuje pevný a stabilní základ. Podpůrný nosník dodává celé konstrukci extra tuhost. V případě potřeby jemným zatlačením nosník uvolníte a tak umožníte složení slunečníku. Na zádi kajaku slunečník snadno připevníte k základně s držákem příslušenství. Silný skladovací vak chrání Bimini slunečník, když se nepoužívá.

INSTALACE SLUNEČNÍKU BIMINI

Perfektní příslušenství pro dlouhé dny na vodě. Naučte se, jak rychle a snadno nastavit Hobie Bimini na kajaku. Není nutné vrtání. Kompatibilní se všemi kajaky Hobie vybavenými základnou s držákem příslušenství.

PŘEPRAVNÍ KOLEČKA  Sdílejte tento produkt na facebooku

Objednávka nebo dotaz k produktu Rybářský kajak Hobie Mirage 360° Pro Angler 12 TOP fishing


VIDEO: Mirage Drive 180°
PROMO

VIDEO: Jak nový pohon Mirage Drive 180° funguje?

VIDEO: Hobie Mirage Outback
World's Best Selling Fishing Kayak


Sledujte nás na sociálních sítích