Kajak Hobie Lynx MirageDrive 180° Kick-Up NOVINKA

87 800 s DPH *

Vychutnejte si sílu pedálového pohonu vpřed i vzad. Bezproblémová rychlost MirageDrive 180° s Kick-Up Fins v kombinaci s aerodynamickým, elegantním trupem Lynx dělá skutečně epickou jízdu.

Objednávka či dotaz

Dostupné barvy:

Pohon: Mirage 180°

Vychutnejte si sílu pedálového pohonu vpřed i vzad. Bezproblémová rychlost MirageDrive 180° s Kick-Up Fins v kombinaci s aerodynamickým, elegantním trupem Lynx dělá skutečně epickou jízdu. Nakopněte to o stupínek výš, jak rychle kloužete po vodní hladině, krájíte zatáčky a necháte svět za sebou. Design Lynx s plochým dnem poskytuje stabilitu navozující jistotu a maximální ovladatelnost. Skvělý model pro rybaření! Méně je více, pokud jde o výstavbu. Lehké materiály splňují optimální výkon s technologií ACE-TEC, která je ideální pro víkendové rybaření nebo poznávání. Váží pouhých 20.4 kg a je vybavený zadními nakládacími protiskluzovými podložkami, snadno jej hodíte na střechu svého vozu pro nekomplikovanou přepravu. Nejlepší sedadlo v trupu, navržené pro pohodlí s prodyšnou, jednovrstvou síťovinou, vyvýšenou, abyste zůstali celý den v suchu. Široká příď zajišťuje hladší jízdu a dostatek úložného prostoru pro vaše vybavení. Pečlivě vyrobené s vylisovanými pásy a držákem na příslušenství pro rybaření, připravte si jej podle sebe s naší plachtovou sadou 2.5M2, sluneční clonou Bimini a dalšími vylepšeními.

Mirage Lynx poskytuje výkon v lehkém provedení.

Milujeme lehký trup, který v kombinaci se smykovou podložkou zadního nakladače dělá tento kajak opravdu snadnou manipulaci s naložením na vršek auta a vyrazit k vodě.

Stabilita kajaku – Tvar trupu s plochým dnem znamená, že tento kajak je překvapivě stabilní a pomáhá získat rychlou důvěru mezi rybáři i cestovatele pro zábavu celé rodiny.

Hromada místa na palubě pro vybavení kajaku, jakkoli si vyberete. Navrhněte si svůj dokonalý rybářský kajak Lynx s přidáním příslušenství dle vlastního výběru.

Plachtění – milujeme spojit naše kajakování s trochou plachtění a Hobie kajak Lynx je na to připraven. Stačí přidat sadu plachet 2.5M2 ke svému kajaku a užívat si!

* Cena kajaku bez dopravy z EU/CZ ( aktuální cena, dle cen přepravce )

Technická specifikace:

  • DÉLKA: 11′ / 3,35 m
  • ŠÍŘKA: 36″ / 91,44 cm
  • KAPACITA: 350 liber. / 158,76 kg
  • HMOTNOST TRUPU: 45 lbs. / 20,41 kg
  • PLNĚ VYBAVENÁ HMOTNOST: 61 lbs. / 27,67 kg

Rychlým zatažením za lanka řazení okamžitě otočte lamelami zpředu dozadu a naopak. Na rozdíl od jakéhokoli jiného pedálového systému Mirage Drive 180° produkuje plný výkon v obou směrech, což vám umožní snadno vycouvat z pláže nebo pryč z doku, vytáhnout ryby z vody a udržet pozici v rychlém proudu. Díky novému systému Kick-Up Mirage Drive se již nemusíte bát mělké vody nebo podvodních překážek – pokud se vaše ploutve setkají s podvodní překážkou, automaticky se zasunou a jakmile znovu začnete šlapat, ploutve pohonu se znovu vrátí zpět.

 

Doplňky

MIRAGE SAIL KIT


Plachta 2,5 m2 jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

NABÍDKA DVOU ODLIŠNÝCH BAREV

HOBIE BIMINI SLUNEČNÍK


Slunečník jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

Relaxujte celý den v chladném stínu našeho nového slunečníku Hobie Bimini. Tkanina UPF 50+ a propracované uchycení poskytují ochranu proti slunci a dešti bez ohledu na denní dobu. Přizpůsobte si nastavení a vyberte si z barevných možností k vytvoření jedinečného vzhledu. Hobie Bimini nabízí nebývalý komfort a úlevu od slunce tak, abyste si mohli vychutnat a prodloužit čas strávený na vodě.

STRUKTURA TKANINY:

UPF 50+

Tkanina UPF 50+ poskytuje ochranu před slunečními paprsky po celý den a vy si tak můžete užít celý den na vodě ve stínu.

VODĚODOLNÝ

Voděodolný nátěr chrání před neočekávanou sprškou vody a udržuje vás v bezpečí a suchu.

ODOLNÝ

Hobie Bimini je navržen tak, aby účinně vydržel všechny aktivity při vašich vodních dobrodružstvích. Lehký nylon je odolný a silný.

KONSTRUKCE A VÝHODY SLUNEČNÍKU:

NAPNUTÍ SLUNEČNÍKU

Inovativní způsob uchycení spolu s posuvnými přezkami zajišťují jednoduché nastavení tak, abyste byli ve stínu po celý den.

RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE

Jednoduchá instalace využívá připraveného otvoru pro stěžeň v trupu kajaku a tak bez nutnosti vrtat nový otvor můžete okamžitě vyrazit na vodu.  Hliníkový stožár třídy Aircraft poskytuje pevný a stabilní základ. Podpůrný nosník dodává celé konstrukci extra tuhost. V případě potřeby jemným zatlačením nosník uvolníte a tak umožníte složení slunečníku. Na zádi kajaku slunečník snadno připevníte k základně s držákem příslušenství. Silný skladovací vak chrání Bimini slunečník, když se nepoužívá.

INSTALACE SLUNEČNÍKU BIMINI

Perfektní příslušenství pro dlouhé dny na vodě. Naučte se, jak rychle a snadno nastavit Hobie Bimini na kajaku. Není nutné vrtání. Kompatibilní se všemi kajaky Hobie vybavenými základnou s držákem příslušenství.

PŘEPRAVNÍ KOLEČKA  Sdílejte tento produkt na facebooku

Objednávka nebo dotaz k produktu Kajak Hobie Lynx MirageDrive 180° Kick-Up NOVINKA


VIDEO: Mirage Drive 180°
PROMO

VIDEO: Jak nový pohon Mirage Drive 180° funguje?

VIDEO: Hobie Mirage Outback
World's Best Selling Fishing Kayak


Sledujte nás na sociálních sítích