Kajak Pro Angler 14 MirageDrive 360° Mike Laconeli EDITION

185 990 Kč s DPH * TOP

Hobie a profesionální baskytarista Mike Laconelli se spojili, aby dodali Mirage Pro Angler 14 360° Mike Laconelli Edition 2022. T

Objednávka či dotaz

 

Dostupné barvy:

Pohon: Mirage 360°

 

Rybářský kajak Hobie a profesionální baskytarista Mike Laconelli se spojili, aby dodali Mirage Pro Angler 14 360° Mike Laconelli Edition 2022. Tento profesionální rybář s detonací v kamufláži Firecracker Red je připraven otočit hlavu. Vybaveno oceňovaným MirageDrive 360° ​​s technologií Kick-Up Fin pro bezkonkurenční výkon a úplnou kontrolu nad vodou. Mike Laconelli Edition PA360° je elitní šlapací rybářský kajak pro elitní rybáře. Bohaté na funkce, se všemi prvky, které se staly synonymem pro rybářské kajaky Hobie, H-Rail pro neomezené příslušenství, Guardian Retractable Transducer Shield pro ochranu hledání ryb a různé možnosti uložení pro všechny vaše sestavy prutů. Vlastní EVA podložky a značková grafika doplňují odvážný vzhled a specializovaný výkon. Doplněno ergonomickým sedadlem Vantage Seat pro bezkonkurenční celodenní pohodlí. Omezený počet k dispozici u autorizovaných prodejců Hobie.

Dvojité řízení kormidla: rukojeti pro ovládání kormidla jsou umístěny na obou stranách lodi pro možnost dvojitého řízení.

Manévrování s 360° MirageDrive: rukojeť umístěná nad levou ovládací rukojetí směrovky vám umožňuje okamžitě změnit směr vašeho MirageDrive a doladit váš kurz doslova na jakýkoli stupeň kompasu. Indikátor šipky na jednotce ukazuje, jakým směrem je jednotka namířena. Dokonalé ovládání lodi!

Plně rotační pohon si zachovává 360stupňovou manévrovatelnost na mělčině, i když jsou ploutve zcela proti trupu.

Celou řadu doplňků a vybavení kajaků najdete v kategorii DOPLŇKY.

Specifikace:

OSÁDKA: 1
Pohon: MD 360 TURBO S TECHNOLOGIÍ KICK-UP FIN
DÉLKA: 13′ 8″ / 4,17 M
ŠÍŘKA: 38″ / 0,97 M
VÝŠKA: 20″ / 0,51 M
KAPACITA: 600 LBS / 272 KG
KAPACITA SEDADEL VANTAGE: 350 LBS / 159 KG
NAMONTOVANÁ HMOTNOST TRUPU: 124,5 LBS / 56,5 KG
PLNĚ VYBAVENÁ HMOTNOST: 148,5 LBS / 67,4 KG
KONSTRUKCE TRUPU: ROTAČNĚ TVAROVANÝ POLYETYLÉN

* Všechny barevné možnosti, grafika a specifikace všech modelů se mohou změnit bez předchozího upozornění. Cena kajaku bez dopravy z EU/CZ ( aktuální cena, dle cen přepravce )

 

Pohon Mirage Drive 360° Kick-Up

Systém lamel Kick-Up 360° MirageDrive způsobí vyskočení turbo lamel při nárazu na podvodní překážky, jako jsou kameny, klády, chaluhy atd., a automaticky se znovu rozmístí, když byla překážka odstraněna a šlapání bylo obnoveno. Tato funkce výrazně sníží pravděpodobnost poškození pohonu, jako jsou ohnuté lamely.

Injection-Molded Drive Well je speciálně navržen pro umístění mechanismu 360° řízení. Kvůli nezbytné úpravě uložení pohonu nelze pohon 360° dodatečně namontovat na původní Pro Anglers nebo jakýkoli jiný produkt poháněný Mirage.

MirageDrive 360°

​​Hmotnost: 4.3 kg čistého výkonu a všestrannosti!

Ergonomická rukojeť pro přenášení vestavěná do 360° MirageDrive umožňuje pohodlnou a snadnou manipulaci.

Vložení/vyjmutí pohonu 360° MirageDrive: Systém řízení se po vložení bez námahy spojí s pohonem v prohlubni.

Nastavení délky kliky pedálu nemůže být snazší s novými posuvy, které obsahují osm nastavovacích bodů, které umožňují ještě jemnější doladění pro potřebu délky nohou.

Doplňky

MIRAGE SAIL KIT


Plachta 2,5 m2 jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

NABÍDKA DVOU ODLIŠNÝCH BAREV

HOBIE BIMINI SLUNEČNÍK


Slunečník jako volitelný doplněk ke každému modelu Hobie Mirage Kajak.

Relaxujte celý den v chladném stínu našeho nového slunečníku Hobie Bimini. Tkanina UPF 50+ a propracované uchycení poskytují ochranu proti slunci a dešti bez ohledu na denní dobu. Přizpůsobte si nastavení a vyberte si z barevných možností k vytvoření jedinečného vzhledu. Hobie Bimini nabízí nebývalý komfort a úlevu od slunce tak, abyste si mohli vychutnat a prodloužit čas strávený na vodě.

STRUKTURA TKANINY:

UPF 50+

Tkanina UPF 50+ poskytuje ochranu před slunečními paprsky po celý den a vy si tak můžete užít celý den na vodě ve stínu.

VODĚODOLNÝ

Voděodolný nátěr chrání před neočekávanou sprškou vody a udržuje vás v bezpečí a suchu.

ODOLNÝ

Hobie Bimini je navržen tak, aby účinně vydržel všechny aktivity při vašich vodních dobrodružstvích. Lehký nylon je odolný a silný.

KONSTRUKCE A VÝHODY SLUNEČNÍKU:

NAPNUTÍ SLUNEČNÍKU

Inovativní způsob uchycení spolu s posuvnými přezkami zajišťují jednoduché nastavení tak, abyste byli ve stínu po celý den.

RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE

Jednoduchá instalace využívá připraveného otvoru pro stěžeň v trupu kajaku a tak bez nutnosti vrtat nový otvor můžete okamžitě vyrazit na vodu.  Hliníkový stožár třídy Aircraft poskytuje pevný a stabilní základ. Podpůrný nosník dodává celé konstrukci extra tuhost. V případě potřeby jemným zatlačením nosník uvolníte a tak umožníte složení slunečníku. Na zádi kajaku slunečník snadno připevníte k základně s držákem příslušenství. Silný skladovací vak chrání Bimini slunečník, když se nepoužívá.

INSTALACE SLUNEČNÍKU BIMINI

Perfektní příslušenství pro dlouhé dny na vodě. Naučte se, jak rychle a snadno nastavit Hobie Bimini na kajaku. Není nutné vrtání. Kompatibilní se všemi kajaky Hobie vybavenými základnou s držákem příslušenství.

PŘEPRAVNÍ KOLEČKA  Sdílejte tento produkt na facebooku

Objednávka nebo dotaz k produktu Kajak Pro Angler 14 MirageDrive 360° Mike Laconeli EDITION


VIDEO: Mirage Drive 180°
PROMO

VIDEO: Jak nový pohon Mirage Drive 180° funguje?

VIDEO: Hobie Mirage Outback
World's Best Selling Fishing Kayak


Sledujte nás na sociálních sítích