Hobie ECLIPSE Stepper – SUP MirageDrive Dura 12.0 TOP PRODUKT

84 900 Kč s DPH * TOP PRODUKT

Hobie revoluční pedálová deska Mirage Eclipse stand-up je nyní k dispozici pro firmy, sportovní kluby nebo je určen pro komerční použití a je ideální pro rekreační a sportovní půjčovny, kde je velmi oblíbený stejně jako kajaky Hobie Mirage.

Objednávka či dotaz

Dostupné barvy: Blue

Detailní popis produktu

Neuvěřitelně stabilní, za použití MirageDrive® a silou nohou. Brzy budete létat vysoko výjimečnou rychlostí, hbitě carvingové střídání směru pomocí dotykových ovládacích pák. Snadné a lehké nastavení. Přejděte z auta, do doku nebo vaší lodi a během několika minut jste připraveni na jízdu. Výletní sólo, s partnerem nebo se skupinou Mirage Eclipse bere kondici z tělocvičny na vodu a pod slunce na čerství vzduch.

Deska je lehká a odolná a plná promyšlených funkcí, jako polstrované ozubení vrchní části desky a bezstarostnou montáž Kick-up kormidla. Mirage Eclipse Stnad Up uvádí na zcela novou úroveň sólovou jízdu na vodě. Hobie Eclipse Mirage je výborný sportovní produkt podobný stepperu ale na vodě. Rychlost, obratnost, variabilita a špičkové provedení Vás uchvátí.

Pohon: MirageDrive

Specifikace:

Posádka: 1
Délka: 3,66 m / 12 ‚
Šířka: 0,89 m / 35 „
Kapacita: 125 kg / 275 lbs
Hmotnost trupu: 20,8 kg / 46 lbs *
Celková hmotnost: 25,9 kg / 57 lbs *
Konstrukce trupu: ACX – Advanced Composite Epoxy
Barva: LUNAR
Volitelné doplňky: polstrovaný odolný obal. Převozní kolečka, držák láhve, držák telefonu apod.

Stabilní: Vítr, vlny, a proud? Žádný problém. Šířka desky, konstrukce trupu a řídítka poskytují extra stabilní jízdu, lepší než standardní paddleboard.

Řízení: Řízení je na dosah ruky, s využitím ručních pák, jako na kole. Zmáčknutím páky vpravo, jděte vpravo. Zmáčknutím páky doleva, jedete doleva. Odolné kormidlo nabízí snadné manévrování jedinečné pro Mirage Eclipse.

Všestrannost: Hliníková slitina řídítek je snadno odstranitelná během několika sekund. Jen zablokovat kormidlo v místě řízení a můžete si vzít pádlo jako tradičním Stand Up Paddleboardu.

 

Hobie revoluční pedálová deska Mirage Eclipse stand-up je nyní k dispozici pro firmy, sportovní kluby nebo je určen pro komerční použití do půjčoven a je ideální pro rekreační a sportovní půjčovny, kde je velmi oblíbený stejně jako kajaky Hobie Mirage. Sport, zábava, rychlost 8-12km/h a rodinné výlety. To prostě každého nadchne.

Hobie E C L I P S E 12.0 – DURA i  pro komerční komerční půjčovny

* Cena kajaku / Eclips bez dopravy z NL/CZ ( aktuální cena, dle cen přepravce )


  Sdílejte tento produkt na facebooku

Objednávka nebo dotaz k produktu Hobie ECLIPSE Stepper – SUP MirageDrive Dura 12.0 TOP PRODUKT


VIDEO: Mirage Drive 180°
PROMO

VIDEO: Jak nový pohon Mirage Drive 180° funguje?

VIDEO: Hobie Mirage Outback
World's Best Selling Fishing Kayak


Sledujte nás na sociálních sítích