Střešní nosič zvedací DROPRACKS CAMPER TVE1 – NOVINKA

62 890 Kč s DPH - Na objednávku

Zažijte zcela novou úroveň pohodlí a jednoduchosti s Dropracks, revolučním systémem střešního zvedacího nosiče, který mění hru, navržený pro bezkonkurenční pohodlí. Na rozdíl od tradičních střešních nosičů, které udržují vaše vybavení mimo dosah, Dropracks snižuje vše na pohodlnou a přístupnou úroveň. Jeho inovativní design se vyznačuje vodorovnou nakládací plochou přímo u vašeho vozidla, což zjednodušuje proces nakládání a vykládání ze tří stran.

Bez námahy naložte a zajistěte všechny své nezbytnosti na střechu auta pomocí Droprakků. Od kajaků, surfů až po střešní boxy a stany nebo při práci na materiál je to všestranné řešení pro jakékoli dobrodružství. Uživatelsky přívětivá výška plošiny zajišťuje nakládání a vykládání bez stresu, minimalizuje namáhání vašeho těla a chrání vaše vozidlo. Vyzkoušejte další výhodu snadné manipulace i při manipulaci s těžkými nebo nepohodlnými předměty.

Objevte novou éru pohodlí a jednoduchosti s Dropracks – kde se dostupnost snoubí s inovací a nakládání se stává hračkou.

Objednávka či dotaz


Střešní zvedací nosič Dropracks Camper zvládne dostat
každé vybavení pro zábavu i práci na vysoké vozyREVOLUCE STŘEŠNÍCH NOSIČŮ – DROPRACKS NORWAY

Edice CAMPER Tall Van TVE1

Zkoušeli jste někdy naložit kajaky na 2,8 metru vysoký obytný vůz nebo obytnou dodávku?

Představujeme náš zcela nový zvedací střešní nosiče Dropracks TVE1 pro vysoké dodávky, obytné auta, obytné vestavby, karavany – nejnovější přírůstek do naší produktové řady, který je speciálně navržen tak, aby splňoval požadavky našich zákazníků s vysokými obytnými vozy a požadavky na využití nákladového prostoru na jejich střechách.

Vždy jsme byli hrdí na naši schopnost naslouchat našim zákazníkům a jednat na základě jejich zpětné vazby a s touto novou verzí našeho oblíbeného zvedacího střešního nosiče jsme tento závazek posunuli na další úroveň.

Po přestavbě a přizpůsobení více než 50 kusů Droprakků XL pro vysoké dodávky jsme se rozhodli, že je čas na omezenou sériovou výrobu a zoficiálnění produktu, a proto jsme zapojili našeho důvěryhodného montážního a výrobního partnera Hettich & OBE Kinematics. Zajistí, že tato nová verze Dropracks bude vyráběna se stejně vysokou úrovní přesnosti a kontroly kvality jako naše milované „Standardní“ Dropracky.

 

S Dropracks Camper TVE1 je to nyní možné a kajaky, surfy, střešní boxy můžete přepravit nahoru a dolů během minuty. Užijte si jízdu na kajaku častěji, když cestujete, a nestarejte se o nakládání a vykládání.

Užijte si pádlování na každém místě, které navštívíte, a nenechte se v tom zastavit výškou vaší dodávky.

 

Kajaky a kánoe / surfy

Zvedat kajaky na střechu obytného auta nebo dodávky je výzva, zvláště pokud jste sami. Jejich správné zajištění také trvá déle a je namáhavější, než by mělo být, když jsou špatně dostupné.

S Dropracks je možné naložit kajaky svépomocí bez obav z fyzické námahy a rizika poškození vozu. Můžete projít kolem kajaku (kajaků) ve spuštěné nakládací poloze a před vyjetím se ujistit, že jsou bezpečně upevněny nakládacími popruhy.

Střešní autostan

Zvedání střešního stanu na střechu dodávky, obytné vestavby a sejmutí ze střechy na tradičních střešních nosičích může být pořádná zátěž, i když jste dva lidé. S Dropracks je to výrazně jednodušší. Navíc je výrazně snazší střešní stan podle potřeby naložit a sundat, takže se střešním stanem nemusíte jezdit víc, než je nutné.

Box na lyže / střešní boxy

Je dobře známo, že v zimě se auta často extra zašpiní od sněhu, prachu a posypové soli nebo chcete vaše lyžařské vybavení vozit raději na střeše v boxu než v garáži obytného auta či dodávky. S Droprakky na střeše nemusíte balancovat se špinavými botami ani v rámu dveří, na kolech nebo na tažném zařízení. Spusťte celý střešní box do pohodlné výšky, aniž byste si ušpinili oblečení z auta nebo se obávali, že zipy poškrábou lak na voze.

Bezpečnost

Dropracks jsou vybaveny automatickými zámky z nerezové oceli, které bezpečně drží stojan na místě, a mají vizuální a zvukovou indikaci, že zámky jsou správně zajištěny. Uvolňovací tlačítka jsou velká a lze je snadno stisknout i v rukavicích.

Integrovaná zvedací klika má nastavitelnou hybnost, aby bylo zajištěno, že můžete zvedat těžká břemena bez zatížení vašeho těla.

Dropracks Camper TVE1 je navíc testován a schválen v souladu s mezinárodními standardy pro střešní nosiče, což zajišťuje, že je vyroben tak, aby obstál v těch nejnáročnějších podmínkách.

Klíčové vlastnosti

 • Rychlé a snadné nakládání a vykládání ze tří stran
 • Standardní T-Channel nahoře pro připevnění nosičů, jako jsou, kajaky, surfy, střešní boxy, stany a další vybavení
 • Horizontální ložná plocha pro bezpečný a snadný přístup k vašemu vybavení
 • Integrovaná zvedací klika s nastavitelnou délkou pro těžké nebo lehké náklady
 • Gumové proužky nahoře pro větší tření a ochranu vašeho vybavení
 • Zámky z nerezové oceli pro rychlé uzavření a otevření
 • Kompaktní a uzavřený design v jízdní poloze pro aerodynamický vzhled
 • Odolná povrchová úprava z černého eloxovaného hliníku
 • Navrženo a testováno v Norsku pro drsné podmínky
 • Schváleno podle mezinárodních norem pro střešní nosiče

Navrženo v Norsku, sestaveno společností Hettich

Dropracks je skutečný mezinárodní produkt, který kombinuje to nejlepší ze skandinávského designu a německé kontroly kvality. Dropracks, vyvinutý v Norsku, zemi známé svou drsnou a krásnou krajinou, je postaven tak, aby odolal těm nejnáročnějším povětrnostním podmínkám. Je chráněn několika patenty!

Nejvyšší kvalita a spolehlivost vašich Dropracks je zajištěna důvěrou v odbornou montáž společnosti Hettich, předního světového německého výrobce kinematických komponentů, s nejmodernější továrnou v Baskicku ve Španělsku. Od začátku do konce jsou vaše Droprakky vyráběny s maximální péčí a pozorností k detailu, což zajišťuje produkt, na který se můžete spolehnout pro všechny vaše potřeby v oblasti vytahování zařízení.

Dejte sbohem námaze a potížím s tradičními střešními nosiči a upgradujte na Droprakky ještě dnes!

Fotogalerie

Video

Střechy a typy vozidel

Dropracks CAMPER TVE1 je navržen tak, aby pasoval na karavany, obytné vestavby, obytná auta, dodávky. K montáži Droprakků na auto potřebujete čtyři „věže/nakládací patky/svorky/nožičky“. Pasuje na většinu osobních vozů!

 • ✓ Vhodné pro vozy s nízkými střešními ližinami
 • ✓ Vhodné pro vozy s vysokými střešními ližinami
 • ✓ Vhodné pro vozy se střešním okapem
 • ✓ Vhodné pro vozy s pevnými body*

Důležité upozornění týkající se montáže

Nástavce/věže/svorky/nánožníky je nutné zakoupit samostatně nebo můžete použít vaše stávající vybavení pro příčníky!!! Kontaktujte nás pro doporučení pro váš vůz, rádi vám poradíme a najdeme řešení na míru.


Příslušenství

Další vybavení lze snadno namontovat na T-drážku v horní části ložné plochy. T-dráha má standardní rozměry pro nakládací zařízení a držáky vybavení od známých značek jako Thule, Yakima, Atera, Packline, Rhino ++.

T-dráhy na Dropracks CAMPER TVE1 jsou dlouhé 150 cm a T-šrouby lze zasunout z obou konců.

 • ✓ Vhodné pro nosiče kol se standardními T-šrouby
 • ✓ Vhodné pro nosiče kajaků se standardními T-šrouby
 • ✓ Upevňuje střešní boxy se standardními T-šrouby
 • ✓ Montuje se na střešní tyče se standardními T-šrouby


Rozměry – porovnání modelů

DROPRACKS STANDARD

Zvedací kapacita: 75 kg
Jízdní kapacita (EU): 100 kg
Statická nosnost na střeše: 250 kg
Celková šířka: 140 cm
Šířka ložné plochy: 130 cm
Vzdálenost pádu: 70 cm
Výška profilů pouhých: 8 cm
Schváleno TÜV: Ano
Kompatibilní se střešním stanem: Ano

DROPRACKS XL

Zvedací kapacita: 80 kg
Jízdní kapacita (EU): 100 kg
Statická nosnost: 250 kg
Celková šířka: 160 cm
Šířka ložné plochy: 150 cm
Vzdálenost pádu: 80 cm
Výška profilů pouhých: 8 cm
Schváleno TÜV: Ano
Kompatibilní se střešním stanem: Ano


Prohlédněte si všechny dostupné modely zde

ADVENTURE CENTRUM je exkluzivním dovozcem a distributorem Dropracks Norway do České a Slovenské republiky

Ke stažení


  Sdílejte tento produkt na facebooku

Objednávka nebo dotaz k produktu Střešní nosič zvedací DROPRACKS CAMPER TVE1 – NOVINKASledujte nás na sociálních sítích