Zveme Vás na veletrh Caravaning Brno 2019, který se uskuteční 7.–10.11.2019

Na letošním ročníku Adventure Centrum představí hned dvě novinky a PREMIÉRY. Zastoupené značky: Transcool z Austrálie – odpařovací chlazení na 12-24V-230V, GoSun Stove USA solární grily a vařiče na solární energii, CasusGrill Denmark cestovní ekologický gril.

Překvapení pro všechny bydlíkáře jsou produkty GoSun Stove solární grily a vařiče z USA, které jsou vhodné do vašeho obytného auta, karavanu nebo 4WD. Ekologické, bezpečné a zdravé grilování a vaření na sluneční energii bez paliv. Evropská PREMIÉRA novinky GoSun Fusion / 12V PowerBank. Více na www.solarnivaric.cz.

Dále budete mít možnost zakoupit 12/24 – 230V odpařovací chladič vzduchu Transcool z Austrálie, který je mezi majiteli karavanů, obytných aut, lodí velmi oblíbený. Novinka model EC3-F PLUS a PREMIÉRA externího zdroje na 12V. Více na www.transcool.cz.

Cestovní CasusGrill. Jednorázový plně ekologický gril na cestování, který váží pouze 1 kg. CasusGrill, který přišel z Dánska, je novou verzí a ekologickou transformací hliníkového grilu. Více na www.casusgrill.cz.

Těšíme se na Vás v hale P / 052 jako každý rok. Čekají na Vás zajímavé ceny produktů a překvapení k tomu.

Kdy: 7. – 10. 11. 2019
Kde:
Výstaviště Brno
Kde nás najdete:
Hala P / stánek 052 Adventure Centrum


  Sdílejte tuto novinku na facebooku


Sledujte nás na sociálních sítích