Zúčastníme se veletrhu For Boat od 9. 3. do 11. 3. 2018 v PVA Letňanech

Souběžně s veletrhem For Caravan nás můžete navštívit i na veletrhu For Boat. Jedná se o jarní výstavu lodí a vodních sportů, na které nemůžeme chybět s našimi novinkami:

Novinky ve stánku ADVENTURE CENTRUM

Hobie Mirage kajaky, SUP boardy, Hobie Eclipse, Trimaran, chladič vzduchu Transcool a solární vařiče a grily

Na veletrhu uvidíte novinky Hobie Mirage kajaků, SUP boardů, novinku Hobie Eclipse z USA i další praktické pomocníky na cesty – 12V Transcool odpařovací chladič vzduchu z Austrálie a solární vařiče a grily GoSun.

Těšíme se na Vás v hale 1 / C02

KDE?

PVA EXPO PRAHA – výstaviště Letňany
Beranových 667, 199 00 Praha

KDY?

9. březen až 11. březen 2018

 

Vyzkoušejte na svých plavbách praktický outdoorový solární vařič GoSun Sport!

Na veletrhu Vám představíme praktické pomocníky na Vaše putování po vodě / u vody – solární vařiče a grily – které již velmi dobře znáte z našeho webu nebo z dřívějších veletrhů a akcí. Jedná se o prvotřídní produkty americké společnosti GoSun. GoSun Sport je jedinečnou kombinací vařiče – grilu – pece. Díky jeho praktičnosti, skladovatelnosti a váze jej lze využívat na výlety, u vody, při rybaření, kempování – prostě všude v přírodě. Bez zbytečného rozdělávání ohně, shánění a nošení paliva a bez znečištění životního prostředí. Mohl by Vás také zajímat malý vařič Gosun Go či naopak objemnější solární pec GoSun Grill.

Evropská premiéra nového modelu GoSun Go právě zde na veletrhu!

Pro účastníky veletrhu – zajímavé akční ceny produktů!


  Sdílejte tuto novinku na facebooku


Sledujte nás na sociálních sítích