Vytvořte si vlastní GoSun nezávislý mikro solární + hybridní 12V systém

   

Vytvořte si vlastní GoSun nezávislý mikro solární + hybridní 12V systém pro vaše cesty mimo sít nebo s použitím v domácím prostředí.

Multi Pack GoSun mikro Off-Grid obsahuje kompletní vybavení pro nezávislé řešení potřeb mimo síť i na cestách. Solární a energeticky nezávislé řešení GoSun. GoSun mikro Off-Grid zahrnuje všechny naše základní, nejprodávanější produkty. Přenosné a všestranné, vše funguje společně, aby vyhovovalo vašim potřebám mimo síť, budovalo nezávislost a odolnost. Funguje na 12V, 110V – 230V a Solární energii. Všestranný, kompatibilní a kompletní, GoSun mikro Grid je ekosystémem super účinných produktů, které fungují jednotně. Vařte, pečte, filtrujte, nabíjejte, chlaďte, mrazte, ohřívejte – to vše s výkonem slunce a hybridní 12V energie. Budete připraveni na každou nežádoucí situaci, kdekoli a kdykoli.

Sestavte si vlastní SET a mi Vám připravíme nabídku, je to tak snadné!

ZDE ODKAZ NA PRODUKTY: https://www.adventurecentrumshop.cz/znacka/gosun/

PROČ GOSUN? Společnost Gosun se zavázala mít pozitivní globální dopady prostřednictvím praktických solárních řešení. Se stále rostoucí hrozbou přírodních katastrof způsobených změnou klimatu je individuální technologie off-grid důležitější než kdy jindy. To je důvod, proč zde v Gosun vyvíjíme progresivní technologii, abychom umožnili lidem na celém světě podílet se na boji proti změně klimatu. Je to snadné, vyberte si z produktů GoSun na našem e-shopu a pošlete nám poptávku na svůj set a mi Vám připravíme nabídku. Život mimo síť, nikdy nebyl snazší – GoSun. Living off the grid has never been easier – GoSun.

 


  Sdílejte tuto novinku na facebooku


Sledujte nás na sociálních sítích