For Caravan a For Boat byl zrušen. Speciální nabídka na naše vybrané produkty do 15. 4. 2020.

Vážení zákazníci, obchodní partneři, přátelé,

vzhledem ke stavu ohledně nákazy koronavirem je plánovaný veletrh For Caravan a For Boat zrušen (řeší se možný odklad).

Sledujte aktuální informace u pořadatele veletrhu na forcaravan.cz.

Rozhodli jsme se, že pro Vás připravíme speciální nabídku našich vybraných produktů solarnivaric.cz, transcool.cz, adventurecentrum.cz a casusgrill.cz.

Tato nabídka platí do 15. 4. 2020 u všech zaslaných objednávek.

Speciální ceny budou na profilech konkrétních produktů označeny. Pro více informací volejte na +420 603 415 419 nebo pište na info@adventure-rent.cz.

Tým Adventure Centrum přeje hezký den a pevné zdraví.

 

 

Naše speciální nabídka se vztahuje na tyto produkty:

SOLARNIVARIC.CZ

GoSun Sport Pro Pack

GoSun Sport Pro Pack obsahuje kempingový přenosný vařič Go Sun Sport PLUS vše, co potřebujete k tomu, abyste ho plně využili při svých výletech, včetně brašny pro jeho bezpečnou přepravu a přídavnou varnou misku pro přípravu dalšího jídla.

Akční cena: 8 699 Kč s DPH

 

GoSun Sport

GoSun Sport je praktický outdoorový vařič, který k vaření velmi efektivně využívá přírodní zdroj tepla – sluneční záření. Naprosto ekologické a zdravé vaření v přírodě s tímto pomocníkem si zamilujete. Při vaření nevznikají nebezpečné zplodiny z hoření jako u konvenčních vařičů a grilů – v přírodě za sebou nezanecháte žádnou stopu.

Akční cena: 6 295 Kč s DPH

GoSun Sport – solární vařič

CASUSGRILL.CZ

CasusGrill Display Box 12 ks

Casus Grill je novou verzí a ekologickou transformací cestovního hliníkového grilu, vyrobenou z trvanlivých nekovových materiálů.

Akční cena za 1 gril: 230 Kč s DPH

 

ADVENTURECENTRUM.CZ

Mirage Compass 2019

Definice jednoduchosti – to je kajak Hobie Mirage Compass s pedálovým systémem MirageDrive ST 2019 s technologií Glide Technology, který byl testován časem a se kterým snadno pojedete po vodě.

Akční cena: 60 950 Kč s DPH

 

Mirage Inflatable i14T – Tandem

Dvojí pohon Mirage Drive usnadňuje pohyb a volitelná výstroj pro plachtění vám umožní užívat si jak pádlování od východu slunce po celý den, tak dobrodružství, ve kterém můžete spojit hned několik sportovních aktivit. Člun má skladovací vak na kolečkách s pumpou, které umožňují přepravu, skladování i nafukování člunu. Masivní konstrukce z PVC vinylu, pogumovaná spodní část a snadno ovladatelné řízení dovolují hladké spouštění na vodu, přistávání i přenášení.

Akční cena: 115 800 Kč s DPH

 

Eclipse Mirage Drive 12.0

Neuvěřitelně stabilní, za použití MirageDrive® a silou nohou. Brzy budete létat vysoko výjimečnou rychlostí, hbitě carvingové střídání směru pomocí dotykových ovládacích pák. Snadné a lehké nastavení. Přejděte z auta, do doku nebo vaší lodi a během několika minut jste připraveni na jízdu. Výletní sólo, s partnerem nebo se skupinou Mirage Eclipse bere kondici z tělocvičny na vodu a pod slunce na čerství vzduch.

Akční cena: 58 950 Kč s DPH


  Sdílejte tuto novinku na facebooku


Sledujte nás na sociálních sítích