Pozvánka na veletrh CARAVANING BRNO 2022, který se uskuteční 20.–23.10.2022

Na letošním ročníku CARAVANING BRNO 2022 od 20. do 23.10.2022 Adventure Centrum představí hned několik novinek a PREMIÉR. Zastoupené značky:

  • Transcool z Austrálie – odpařovací chlazení na 12-24V-230V,
  • GoSun USA – solární vařiče, grily, pece na solární energii i Hybridní pohon a technologické nezávislé vybavení na cesty. Život mimo síť nikdy nebyl snazší – GoSun!
  • CasusGrill Denmark – cestovní ekologický gril, cestovní brikety – patentovaná technologie briket Quick Oxylite™
  • Hobie Kajak MirageDrive / Eclipse Stepper USA – nafukovací kajaky, nafukovací Stepper Eclipse, family Fiesta
  • ANOMY a MINT LAMA – designové nafukovací paddleboardy 2022

A spousta dalších… Máte se na co těšit.

Překvapením pro všechny bydlíkáře, nomády, nezávislé cestovatele, ale i pro lidi, co nezávisle bydlí, jsou produkty GoSun solární vařiče, grily a pece z USA, které jsou vhodné do vašeho obytného auta, karavanu, lodě, kamionu, chaty, 4WD nebo pro domácí použití. Ekologické, bezpečné a zdravé grilování a vaření na sluneční energii bez paliv. Evropská PREMIÉRA několik novinek od GoSun – Fusion Hybrid / 12V PowerBank, cestovní generátor 1100W, Chillest autolednice DUAL 12-24V, Filtrace vody Flow a dalších technologicky nezávislých solárních a hybridních produktů nejen pro cestovatele. Život mimo síť nikdy nebyl snazší!
Více na https://solarnivaric.cz/

Dále budete mít možnost zakoupit Inovativní řešení 12/24 – 230V odpařovací klimatizace – chladiče vzduchu Transcool z Austrálie, který je mezi majiteli karavanů, obytných aut a lodí velmi oblíbený. Nová modelová řada 2022 a model EC3-F PLUS PRO a PREMIÉRA externího zdroje na 12V.
Více na https://transcool.cz/

Cestovní CasusGrill. Jednorázový plně ekologický gril na cestování, který váží pouze 1 kg. CasusGrill, který přišel z Dánska, je novou verzí a ekologickou transformací hliníkového grilu. Originální firemní produkt, firemní dárek a také potěší jako Vánoční dárek.

Další NOVINKA – CasusGrill BRIKETY – instantní bambusové brikety z dřevěného uhlí 1 kg pro každý běžný gril.
Více na https://casusgrill.cz/

 


ADVENTURE CENTRUM se již řadu let zaměřuje na výjimečné produkty skvělých světových značek, které si pečlivě vybíráme pro cestování, kempink, caravaning, vodní sporty, ekologii, udržitelnost a patentované technologie. Máme exkluzivní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku, EU4 značek Hobie USAHobie Cat USAGoSun USACasusGrill DKTranscool AUAnomy SPMinta Lama CH a další. Život mimo síť, nikdy nebyl snazší – GoSun.  Living off the grid has never been easier – GoSun.

Osobně prověřujeme v praxi naše produkty a je opravdu o co stát. Jsme s Vámi i na veletrzích již déle jak 17 let a naši zákazníci jsou vždy překvapení a spokojení, což nás velmi těší. Můžete nás také navštívit v našem showroomu a obchodě, kde Vám rádi vše předvedeme, vysvětlíme a poradíme. 


 

Těšíme se na Vás v PAVILONU P/051 stánek. Čekají na Vás velmi zajímavé ceny produktů. Vše najdete také na jednom místě v našem e-shopu: https://www.adventurecentrumshop.cz/

Kdy: 20. – 23. 10. 2022
Kde: BVV Brno – Výstaviště Brno
Kde nás najdete: PAVILON P/051 / stánek Adventure Centrum

 


!POZOR! – vstupenky zdarma jsou již vyčerpány!  SKVĚLÁ MOŽNOST OD NÁS ZÍSKAT PRAKTICKÝ HODNOTNÝ DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU NA STÁNKU NAD 3 000 Kč. (Poznámka: množství dárků je omezeno na 30 ks a vztahuje se i na objednávky přímo na veletrhu v Brně 2022).  Sdílejte tuto novinku na facebooku


Sledujte nás na sociálních sítích