Mirage Pro Angler 17 – Tandem

196 900 Kč s DPH

Nový Hobie Mirage Pro Angler 17T je rybářský člun, zajišťující pohodlí, stabilitu i prostor pro vše, co potřebujete – včetně druhé osoby. Je poháněn patentovaným pedálovým systémem Mirage Drive.

Poptávka či dotaz

Dostupné barvy:

Plně nastavitelné sedadlo Vantage XT lze seřídit do několika konfigurací: tandem vedle sebe, tandem proti sobě i nastavení pro jednu osobu. PA 17T je dokonalý pro to, naučit začátečníka chytat ryby, vyjet si s rodinným příslušníkem, nebo si zarybařit s nejlepším kamarádem. Úložný prostor pro pruty, jak na přídi, tak na zádi, pojme až 12 prutů. Nový H-Rail systém umožňuje stabilní montáž příslušenství.


Oba uživatelé mohou stát a pohodlně rybařit
. Každý kokpit má dostatečně velký palubní prostor obdélníkového tvaru pro uložení rybářského náčiní. Pro krabice s rybářským náčiním slouží navíc skladovací prostor pod palubou. Díky systému Lowrance Ready s předem nainstalovanými výstupy kabelu, procházejícího trupem, lze snadno přidat libovolný počet fishfinderů. Užívá se tzv. „Guide system“, kdy napájení elektrickou energií pro rybáře zajišťuje pasažér na zádi. Pro skladování úlovků nebo živé návnady lze přidat volitelný systém Livewell XL.

Trup si poradí i s vlnobitím na moři. Kýl umožňuje plynule držet stopu i při dlouhých plavbách. Díky třem řídícím pákám kormidla dokážete udržet polohu člunu, zatímco spolu s kamarádem budete zápasit s kapitálním úlovkem. Člun si našel mezi ostatními své pevné místo díky pohonu Mirage Drive s možností spustit ho na vodu v bezmotorových zónách nebo oblastech, kde nejsou startovací rampy pro čluny. Díky trvanlivému polyetylénovému trupu a odolným komponentům vyžaduje minimální údržbu.

Posádka 1-2
Délka 17″ / 5.18 m
Šířka 43.5″ / 1.1 m
Kapacita 900 liber / 408 kg
Hmotnost trupu 185 liber / 84 kg
Hmotnost celková
230 liber / 104 kg
Konstrukce trupu Rotomolded Polyethylene

Videa

Hobie Mirage Pro Angler 17T Trailer/Dolly

Vantage XT Walkthrough


  Sdílejte tento produkt na facebooku

Unikátní pohon
Mirage Drive

Neefektní ruční pádla nahradila technologie vysoce účinného MirageDrive pohonu. Nyní se kajaking stal mnohem pohodlnější – při pádlování se zapojují největší svaly lidského těla, svaly nohou.

Minimální údržba, snadná demontáž při převozu či při uskladnění kajaku...

NOVINKA – Mirage Drive 180°

VIDEO: Mirage Drive 180°
PROMO

VIDEO: Jak nový pohon Mirage Drive 180° funguje?

VIDEO: Mirage Drive 180° v akci při rybaření

Poptávka produktu


+420 603 415 419

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Dodací adresa *

Produkt či doplněk *

Počet ks *

Způsob platby *

Poznámka

Přečetl jsem si Obchodní podmínky a souhlasím s nimi. Zároveň souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu vyplněných políček tohoto formuláře.


Sledujte nás na sociálních sítích